Firmamız Hakkında

Faaliyetine, 1988 yılında Bozdoğan Ticaret adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1989 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır.

Bozdoğan Ev Yaşam Gereçleri Markasının ilk örneğini oluşturan Bozdoğan Ticaret,1988 yılında ismini BOZDOĞAN EV YAŞAM GEREÇLERİ olarak değiştirmiştir. 1988 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 7'si Gaziantep in çeşitli bölgelerinde 2'si ise Nizip te olmak üzere toplam 9 mağazamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1988 yılında sadece beyaz eşya satan firmamız, bugün müşterililerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ısıtma-soğutma, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya ve ana gruplarından oluşan 23.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Mükemmel dekoruyla mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 9 mağaza, 16.000 m2 kapalı alan ve 140 çalışanımızla; BOZDOĞAN olarak Türkiye nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla Bozdoğan Ev Yaşam Gereçleri olarak Gaziantep in dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.

layer1-background
layer1-background
layer1-background
layer1-background
layer1-background

Neler Yapıyoruz

Müşterilerimize en saygın kaliteyi vererek en uygun ödeme koşullarını sunuyoruz.

Müşterilerimizin kredi kartlarıyla uğraşmak yerine açık hesap ödeme şeklini sağlayarak zor durumda kalmamasını sağlıyoruz.

Bir çok ürünle ilgili teknik destek ve yerinde hizmet sağlayarak satın almış olduğunuz ürünleri ayağınıza kadar getirip kurulum aşaması dahil destek veriyoruz. Size sadece aldığınız ürünün keyfini çıkartmak kalıyor.

Ürün Çeşitlerimiz

En iyi ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz. Çoğunlukla satış yaptığımız ürün çeşitleri aşağıdadır.

Beyaz Eşyalar 97%
Elektronik Eşyalar - Cep Telefonu 90%
Mobilya - Halı - Ev Tekstili 85%
Küçük Ev Aletleri - Züccaciye 80%
Diğer Ürünler 75%

İş Ortaklarımız